KONST / Litografier / Färglitografi 12544158
nr 1254 4158
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 131/250. Motivet: 31x41 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:58:51
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz